Odtah a likvidace autOdtah a likvidace aut
Chci likvidaci

Likvidace vozidel

Co potřebujete k eko likvidaci vašeho vozidla?

3. 10. 2019 | v sekci:
Co všechno byste si měli připravit, pokud máte auto, které chcete ekologicky zlikvidovat? Jaké hledat k autu papíry? Co dělat, pokud jsou dokumenty ztracené? Jak probíhá odhlášení auta?

Jak probíhá ekologická likvidace vozidel?

5. 8. 2019 | v sekci:
Ekologická likvidace nikdy nebyla pro majitele vozů jednodušší. Zrušení automobilu a jeho odhlášení je dnes otázkou jednoho telefonátu a podepsání plné moci. Co se ale s autem děje po jeho předání na eko likvidaci?

Auta kupovaná na náhradní díly jsou past!

4. 3. 2019 | v sekci:
Na ekolikvidaci je podle nových předpisů nutné auta dávat kompletní. Vrak, z kterého byly vybrány podstatné části na díly znamená větší administrativu. Provozovatel zařízení na likvidaci aut může chtít poplatek v nespecifikované výši.

Jak připravit auto na dlouhodobé parkování?

19. 5. 2018 | v sekci:
Autům dlouhé stání nesvědčí. Stáním se technický stav vozu zhoršuje rychleji, než když s ním občas vyjedete na cesty. Jak můžete vůz připravit na dlouhodobé stání tak, aby se z něj nestal vrak?

POZOR: Za autovrak zaplatíte až 34 000 Kč ročně!

16. 4. 2018 | v sekci:
Do zákona se začátkem roku 2018 vrátila platba do garančního fondu ČKP za všechna nepojištěná auta, která se nachází na veřejných komunikacích. Zvláště se to týká odstavených vraků. Česká kancelář pojistitelů vyladila systém vymáhání, takže by už nemělo docházet k omylům. První příkaz k úhradě může přijít po 3 měsících.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram