Odtah a likvidace autOdtah a likvidace aut
Chci likvidaci

Ekologická likvidace vozidel snadno a rychle

Působíme po celé České republice. Jen u nás máte kompletní služby ekologické likvidace vozidel bez starostí. Abyste se u nás zbavili starého auta včetně odhlášení a zrušení povinného ručení, stačí se jen umět podepsat na plnou moc.

Odtah a eko likvidace vraků, volejte kdykoliv

Stanislav Vaněk, plánování odtahů aut

T: +420 731 650 000
E: vanek@bubuvraky.cz

Urychlete vyřízení vašeho požadavku

Pokud nám posíláte e-mail, nezapomeňte prosím uvést vaše telefonní číslo, abychom vám mohli zavolat zpět. V ideálním případě vyplňte kontaktní formulář níže.

Plná moc k ekologické likvidaci vozidla

Uložte si vzor Plná moc pro provedení ekologické likvidace a odhlášení vozidla (1,36 MB) ve formě vyplnitelného PDF. Můžete formulář vyplnit v počítači a pak vytisknout, nebo si jej nejprve vytiskněte a vyplňte ručně. Pro ekologickou likvidaci, odhlášení z evidence i pro zrušení povinného ručení NEMUSÍ být plná moc notářsky ověřená, k notáři tedy nemusíte.

Po ekologické likvidaci auto odhlásíme

Šetříme váš čas a peníze tím, že po předání na ekologickou likvidaci za vás automobil automaticky odhlásíme z evidence vozidel. Pokud máte na auto platné povinné ručení, pak ho u vaší pojišťovny na základě plné moci vypovíme, abyste získali zbylé peníze zpět. Vše trvá cca jeden týden.

Zbavte se vraku snadno + odhlášení z evidence

Pro vrak (pojízdný i nepojízdný) dojedeme kamkoliv v ČR
Vaše auto odhlásíme z evidence vozidel automaticky a ZDARMA
Pokud má auto povinné ručení, pak ho u vaší pojišťovny vypovíme
Vyplňte formulář níže, zavoláme vám zpět pro domluvení termínu odtahu
Pámbu vám zaplať za každé sdílení
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram